

Ben je nieuw hier? Maak gratis een account aan Bestellen? Inloggen en shoppen maar!
De Helen Seward REHUB N° 2 Regenerating Treatment 480 ml is de tweede stap in de behandeling om beschadigd haar direct te herstellen, te regenereren en te versterken.
Via Riverty (voorheen Afterpay)
Besteld op Zo. t/m Do. (NL)
Een regenererende behandeling om gespleten haarpunten te sluiten. Sluit schilfertjes en gespleten haarpunten met een langdurig gladstrijkend effect. Geeft extreme dichtheid en zachtheid zonder het te verzwaren, herstelt de integriteit van beschadigde haarvezels..
Breng het product aan op zorgvuldig handdoekdroge lengten en uiteinden, masseer het in de afzonderlijke lokken, vooral op de meest beschadigde plekken. De zure pH-bruggende formule (pH 3,2) is verrijkt met oplosbare keratine met een hoogmoleculair gewicht, die zorgt voor uitwendig herstel van de haarvezel. Werkingsduur: 10 tot 20 minuten, afhankelijk van de mate van beschadiging van de haarvezel. Spoel aan het einde van de inwerktijd af met lauw water.Style het haar naar wens. Combineer het product met andere producten uit deze lijn voor een optimaal resultaat:
Shop de Helen Seward REHUB N° 2 Regenerating Treatment 480 ml altijd veilig, voordelig en snel bij ProBeauty. Heb je vragen of advies nodig? Onze klantenservice staat voor je klaar!
Datasheet
Specifieke referenties
Je bent misschien ook geïnteresseerd in